Hakkımızda

Mes Metal Hakkımızda Yeni

Hakkımızda

Beylikdüzü Organize Sanayi bölgesinde 10.000 m2 lik kapalı alanda faaliyet gösteren firmamız, 1981 yılında üretime başlamıştır.

Yıllık 30.000 ton döküm kapasitesi ile, uluslararası normlara uygun, birinci kalite hammadde kullanarak müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Geniş alaşım yelpazesi ile firmamız bakır alaşımları döküm ve ekstrüzyonu konusunda sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Firmamız Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından verilen ‘Çevre İzin ve Lisans Belgesi’’ ve ‘’Hurda İthalatçı İzin Belgesi’’ ne sahip olup, sıfır atık prensibi ile üretim yapmaktadır.

25 den fazla ülkeye ihracatı ile, Mes Metal uluslararası piyasalarda da sektöründe saygın bir yer edinmiş, ihracat performasındaki başarılarından ötürü birçok kez ödüllendirilmiştir.

Üst yönetimden alt kadelemere kadar tüm çalışanların ‘’Müşteri Odaklı’’ yaklaşıma sahip olması ilkelerimizdendir.

Günümüzde işletmeler sadece ulusal pazardaki firmalar ile değil, uluslararası firmalar ile de rekabet etmek zorundadır. Bunun ilk basamağı ise ihracattır.

İstanbul Demir ve Demir Dışı İhracatçılar Birliği (IDDMIB) ne bağlı faaliyet gösteren firmamız 2002 yılında ihracata başlamıştır.

Firma üst yönetimimiz aktif olarak istanbul Sanayi Odası ve İstanbul Bakır ve Pirinç Sanayicileri Derneğinde aktif rol almaktadır.

Mes Metal Logo Beyaz

İletişim Bilgileri

Adres:

Baksav Sanayi Sitesi, Mustafa Kurdoğlu Cad. No: 22 Beylikdüzü - İstanbul TÜRKİYE

E-Posta:

info@mesmetal.com